قوانین و مقررات استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی هیرمان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

• خرید محصول از فروشگاه اینترنتی هیرمان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

• خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@hirman.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

• اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات محصولات ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از اطلاعات و تجربیات اساتید و… اخذ گردیده است،

ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی هیرمان در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی هیرمان مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت.

این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

• كاربران هنگام سفارش محصول ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند.

بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

• فروشگاه اینترنتی هیرمان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

• تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی هیرمان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

• سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی هیرمان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

• ارتباط فروشگاه اینترنتی هیرمان با کاربران از طریق hirman.org بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

• فروشگاه اینترنتی هیرمان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی هیرمان ، سایت hirman.org به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

• فروش محصول بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی هیرمان درج نموده است.

• فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال محصول را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

• ارزش محصول یا محصولات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.(در حال حاضر هزینه مالیات رایگان می باشد)

• مکان و زمان تحویل محصول توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی هیرمان درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال محصول ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

• در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل محصول را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

• خریدار با تحویل محصول ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت محصول ابراز می نماید.

• خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل محصول بپردازد.

در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

• حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی هیرمان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.

• برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود.

شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.

• مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

• مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

• ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود.

متاسفانه فروشگاه اینترنتی هیرمان هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

• هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.

مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی هیرمان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا

قبل از ارسال کالا:

در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا:

کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی هیرمان بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

ب) تضمین کیفیت

فروشگاه اینترنتی هیرمان ضمانت اصل بودن تمامی محصولات را متعهد میگردد.